Jak v klidu nakoupit vánoční dárky?

Jak v klidu nakoupit vánoční dárky?

  • 17 Bře, 2019
  • By Admin:
  • Comment: 0

Aby nikdo nebyl pod stromečkem zklamaný, co tam najde, nejprve se jen tak mezi řečí pozeptáme, co si kdo představuje. Lepší je začít zjišťovat a oťukávat už v létě. Některá přání se můžou během pár měsíců změnit, tak na podzim znovu „zaútočíme“. Ale hlavně nenápadně! Jestli se alespoň nějaké přání od léta nezměnilo, můžeme se začít rozhlížet, kde bychom mohli ten správný dárek koupit. Pokud to není něco sezónního, na co si budeme muset počkat do prosince, můžeme si už v září „udělat strejčka“ a koupit vytoužený dárek. Ten pořádně schovejte, ale tak, abyste ho nezapomněli za několik týdnů položit pod stromeček. Jenže takhle se nedá nakupovat pořád.
vánoční koule
A co dál? Uvažujete, , abyste se vyhnuli zběsilému pobíhání po obchodě a hledání inspirace, co nakoupit na poslední chvíli. Napadne vás internet. Ano, tam se dá nakoupit a to velice pohodlně.
Jestli máte v plánu místo návštěvy nějakého knihkupectví objednávat na e-shopu, proč ne. Tedy, pokud nemáte chuť vybírat podle obalu, ale už víte, co to bude za knihu.
Já jsem třeba pro to, aby při nákupu parfému, vody po holení a podobně nějakého voňavého dárku, si každý šel nejprve očichat, jestli je to vůbec přijatelná vůně. Občas se totiž stane, že se vám dostane do ruky balíček, o němž dárce tvrdí, že je to ta nejlepší vůně, ale když ji použijete, sám vám okamžitě řekne, že jste cítit „moc nahlas“. A to je pak překvapení, když odpovíte, že „voníte“ dárkem od něj!
sněhová koule u šišky
Zkrátka je dobré volit kompromisy. Něco můžete koupit už na podzim (třeba plyšáka, po kterém touží vaše dítko), něco během adventních svátků, protože stejně půjdete nasávat vánoční atmosféru, tak proč to nespojit s nákupem a ostatní přes internet.
Vzhledem k tomu, že stejně budete otrávení, že vánoční nabídka už na vás kouká v obchodech od začátku října, nebudete mít hloupý pocit, že jste směšní s tak brzkým nákupem.
dárky k vánocům
Možná ale díky tomu budete schopní vychutnávat si hrající koledy, sledovat, jaká je kde výzdoba a procházet si vánoční trhy se svařákem v ruce. To jsou chvíle bez stresu, kdy už se můžete jen tak koukat, co by vám mohlo ještě padnout do oka jako dárek, ale s uspokojením si můžete říct, že už máte všechno potřebné doma. A možná i zabalené.