Wellness pro každého

Wellness pro každého

  • 10 Bře, 2019
  • By Admin:
  • Comment: 0

Nemusíte mít obavu, že váš partner se bude nudit, až vy se vydáte na jednu z procedur. I pro něj jsou nachystané. Vždyť si je zaslouží, stejně jako vy.
Ve středních Čechách navštivte hotel Lions Nesuchyně. Hotel disponuje luxusním interiérem, kde dvoulůžkové pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má svůj LCD televizor a samozřejmostí je Wifi. Pochutnáte si na specialitách jak českých, tak i mezinárodních.
opalovačka u bazénu
Například při tří denním pobytu máte možnost neomezeného vstupu pro dva do vodního wellness centra, slevu na balneo procedury a masáže.
Zvolíte-li tří denní pobyt se sportem i wellness, čeká vás neomezený vstup do vodního wellness centra pro dva, 1×60 min si vyberete sportovní aktivity (stolní tenis, nohejbal, badminton, plážový volejbal, golf, pétanque, nebo tenis). Čeká vás sleva na rašelinový zábal a na balneo procedury.
Jestli jste se rozhodla, že si víc užijete, když pojedete s kamarádkou, nabídnu vám tří denní wellness v Mariánských lázních šitý na míru pro ženy.
Uvítá vás čtyřhvězdičkový Golf hotel Morris, kde si budete užívat polopenzi.
Dvoulůžkové pokoje s televizí se satelitem, minibar, telefon, internetové připojení, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. WC a nábytek v anglickém stylu.
Kuchyně je zaměřená na středomoří a národnostní měsíční speciality (např. řecká, nebo mexická kuchyně). Navštívit můžete denní caffe bar s nabídkou koktejlů, cukrárenského a kavárenského menu.
Masážní wellness oáza a balneo centrum vám pozvedne náladu.
Vydáte-li se na procházku městem, navštívíte nádherné lázeňské parky, příjemné kavárny, romantické kolonády a půvabné pavilony.
Pomalou procházkou dojdete do Miniaturparku Bohemium, kde se seznámíte s maketami významných stavebních a technických památek České republiky.
Zajímavý a netradiční najdete v hotelu Vinařství Hanzel. Budete nadšeni ze spojení tradice a vynikající gastronomie. Stylové ubytování je zasazeno do vinařské oblasti jižní Moravy. Za doprovodu živé cimbálovky ochutnáte výborná vína. Ubytovaní budete ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou švédského stolu. Nadšeni budete z jedné tříchodové večeře spojenou s víny vlastní výroby, jednou z dvouchodové večeře a jednou dostanete kávu a zákusek. 1x se vám dostane konzultační aromaterapie, kdy se seznámíte s jejím využitím v běžném životě a dozvíte se, jak řešit s její pomocí zdravotní problémy. Informujete se, jak na bolesti kloubů, hlavy, trávicí potíže a záněty v těle.
klídek na masáží
Při odjezdu obdržíte víno jako dárek.
Hotel Srní na Šumavěje moderní, nově zrekonstruovaný. Pokoje nabízejí LCD SAT, SAT TV, telefon, trezor, minibar a Wifi.
Krytý bazén, bowling, masáže, sauna, pára, trampolína. Jestli jste se rozhodli pro pobyt s dětmi, máte k dispozici dětské hřiště, nebo dětskou hernu. Využít můžete sportovní halu, laserovou střelnici, lezeckou stěnu, virtuální sporty, nebo m-squash.
Ať už si vyberete z nabídky jakýkoli pobyt, uvidíte, že domů se vrátíte nabití energií.